Wróć do strony

głównej

F r e s h & S h i n e

(+48) 503-428-038

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej

Fresh&Shine

Pranie Ekstrakcyjne Warszawa Bielany

 

Godziny pracy i przyjmowania zgłoszeń

 

Pon/Pia:  8:00 - 21:00

Sobota:  10:00 - 16:00

 

Telefon:  

503-428-038

Freshendshine@gmail.com

                                                                                                  

Więcej o praniu

Usługi

GALERIA

CENNIK

BLOG

Pranie mebli tapicerowanych

Pranie tapicerki samochodowej

Co to jest pranie ekstrakcyjne

DLA FIRM

Sprzątanie Po Remoncie

Z dumą świadczymy usługi sprzątania najwyższej jakości, dostosowane do twoich potrzeb. Nasz zespół sprzątający dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci profesjonalnie oczyszczone środowisko., Takie, które wywrze trwałe wrażenie na każdym, kto odwiedza lub pracuje na miejscu. Nasza ogólna jakość nas wyróżnia. Nasi klienci wciąż do nas wracają, ponieważ zapewniamy usługi, które działają i utrzymują czystość ich powierzchni komercyjnych i mieszkalnych, aż do najdrobniejszych szczegółów.
1. Próżniowe dywany i tapicerki
Cząsteczki kurzu i brudu zbyt łatwo osadzają się w zasłonach, meblach tapicerowanych i podłogach wyłożonych wykładziną. Jeśli pozwolą się osiedlić po zakończeniu budowy, wynik może nie tylko wyglądać na brudny, ale także powodować swędzące, irytujące reakcje dla przyjaciół, rodziny lub gości. Odkurz wszystkie miękkie powierzchnie, zwracając szczególną uwagę na szczegóły. Usuń i odkurz każdą poduszkę meblową i leżące pod nią ramy. Spróbuj odkurzać dwukrotnie, jeśli poczujesz resztki kurzu po pierwszej rundzie.
2. Zetrzyj twarde powierzchnie
Oczyść powierzchnie od góry do dołu. Zacznij od ścierania kurzu ze ścian - tak, nawet ściany zbierają kurz podczas budowy. Pył na sucho jest najbezpieczniejszym sposobem na usunięcie cząstek bez uszkodzenia powierzchni ściany, ale można również użyć wilgotnej szmatki w zależności od rodzaju farby lub pokrycia ściany. Przed użyciem wilgoci skonsultuj się z producentem farby lub tapety i przetestuj niewielki obszar przed kontynuowaniem. Listwy i szafki to kolejne ulubione miejsce spoczynku cząstek pyłu. Następnie zabierz prochowiec do tych obszarów. Wyczyść wewnętrzne półki wszystkich szafek, zwracając szczególną uwagę na te trudno dostępne narożniki. Zetrzyj blaty i wszelkie inne płaskie powierzchnie przed usunięciem brudu i gruzu na podłodze lub w jej pobliżu. Następnie zmieść widoczny pył i zetrzyj twarde podłogi od ściany do ściany.
3. Oczyścić otwory wentylacyjne i wymienić filtry
W dużym projekcie renowacji domu kurz i zanieczyszczenia zmieszają się z samym powietrzem, docierając do otworów wentylacyjnych. Nawet jeśli wyremontowałeś tylko jedną część domu, oczyszczenie otworów wentylacyjnych i filtrów w tej przestrzeni ma zasadnicze znaczenie dla zmniejszenia ilości pyłu, który może przenikać przez resztę domu. Zdejmij osłony wentylacyjne z otaczających ścian i sufitów, umyj je mydłem i ciepłą wodą i pozwól im dokładnie wyschnąć. Wymień odsłonięte filtry powietrza na nowe przed wymianą pokryw odpowietrzających. Oddychanie zakurzonym powietrzem może prowadzić do alergii i problemów z oddychaniem, więc pamiętaj, aby nie pominąć tego kroku!
4. Nie zapomnij o małych rzeczach
Wyczyść wszelkie inne meble lub przedmioty w strefie renowacji, aby uzyskać całkowicie pozbawioną kurzu przestrzeń życiową. Oto krótka lista często pomijanych obszarów:
Wentylatory sufitowe
Oprawy oświetleniowe
Abażury
Elektronika
Małe urządzenia
Artykuły dekoracyjne