{"@type":"WebPage","name":"Sprzątanie Biur Warszawa Bemowo","description":"Profesjonalne sprzątanie pomieszczeń biurowych Warszawa Bemowo Fresh&Shine","@context":"http://schema.org","url":"https://www.freshshine.pl/sprzatanie-biur-warszawa-bemowo"}

F r e s h & S h i n e

Fresh Shine Pranie ekstrakcjne

(+48) 503-428-038

Sprzątanie biur
Sprzątanie biur
Fresh Shine
Sprzątanie biur
Sprzątanie biur
Posiadamy profesjonalne doświadczenie w zakresie utrzymania czystości co sprawia , że nasza firma sprosta każdemu wymagającemu klientowi .
 Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz profesjonalnym sprzętem.
Wyróżnia nas profesjonalizm oraz solidne i drobiazgowe podejście do powierzanych nam czynności. Zatrudniamy jedynie sprawdzonych i zaufanych pracowników, z odpowiednim doświadczeniem, a także posiadających właściwości manualne umożliwiające dokładne i kompleksowe wykonanie serwisu sprzątającego w każdym miejscu i o każdym czasie. Świadczymy usługi przy wykorzystaniu bezpiecznych o najwyższej jakości produktów, co daje gwarancję zadowolenia z efektu sprzątania.

Z każdym klientem indywidualnie ustalamy warunki współpracy oraz zakres wykonywanych usług sprzątających. Jeśli jesteś właścicielem biura, lub zarządzasz biurem w którym pracujesz, skontaktuj się z nami. Wspólnie z Tobą dobierzemy ofertę sprzątania dobraną do Twoich potrzeb.
Cechuje nas profesjonalizm oraz rzetelne i skrupulatne podejście do powierzanych nam czynności. Zatrudniamy jedynie sprawdzonych pracowników, dokumentujących się odpowiednim doświadczeniem, a także posiadających właściwości manualne umożliwiające dokładne i kompleksowe wykonanie serwisu sprzątającego w każdym miejscu i o każdym czasie. Świadczymy usługi przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów i chemii, co daje gwarancję zadowolenia z efektu sprzątania.
    Odkurzanie oraz dokładne czyszczenie podłóg :
Całościowa lista kontrolna sprzątania biur obejmuje odkurzanie i mycie podłóg.
Przez cały dzień w biurze przychodzi i wychodzi wielu pracowników i gości. Rozprowadzają dużo kurzu, brudu oraz zarazków. Regularne odkurzanie podłóg i mycie za pomocą specjalnych i profesjonalnych środków dezynfekujących jest częścią każdego zakresu prac sprzątania biura.

Umywalki, toalety :
 Prawdopodobnie najważniejszy obszar prac sprzątania biur. Kiedy każdy pracownik i goście korzystają z tej samej toalety, najczęściej wtedy występuje nieprzyjemny zapach oraz zwiększone występowanie bakterii. Regularne sprzątanie i odkażanie toalety, pozwala na usunięcie bakterii . Czystość musi być nieodłączną częścią biura oraz każdej toalety.

Wymiana worków i czyszczenie koszy na śmieci :
Wymiana worków i mycie pojemników na śmieci to jedna z najważniejszych konieczności każdego biura. Jeśli pojemniki na śmieci nie są regularnie czyszczone uwalniają się nieprzyjemne zapachy. Zachęcamy i zapewniamy wymiany oraz opróżnianie worków po całym dniu .

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej

Fresh & Shine

Pranie Ekstrakcyjne Warszawa Bielany

 

Pracujemy na terenie Warszawy oraz,

Przy większych zleceniach na terenie

całego województwa Mazowieckiego. 

E-mail:  

FreshendShine@gmail.com

Więcej informacji

Usługi

GALERIA

CENNIK

BLOG

Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie wykładzin i dywanów

Blog informacyjny

Ozonowanie pomieszczeń

Co to jest pranie ekstrakcyjne

DLA FIRM

Telefon:  

503-428-038

S p r z ą t a n i e    P o m i e s z c z e ń   B i u r o w y c h   B e m o w o

Sprzątnie biur Warszawa
Sprzątnie biur Warszawa
Sprzątnie biur Warszawa
Sprzątnie biur Warszawa
Zakres prac sprzątania pomieszczeń biurowych powinien obejmować:
Strzałka
Strzałka
Strzałka
 Fresh & Shine to firma zajmująca się również profesjonalnym sprzątaniem pomieszczeń biurowych jaki i różnych obiektów , zarówno po remontach czy przed lub po imprezach . Świadczymy nasze usługi na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli szukasz firmy, która spełni Twoje wysokie oczekiwania na
najwyższym poziomie, zarezerwuj termin już teraz.
Odkurzanie mebli
Wycieranie z kurzu mebli jest jedną z ważniejszych części regularnych procedur sprzątania biur. Biurka są głównym obszarem przyciągającym kurz. Na biurku kumulują się warstwy kurzu oraz często okruszki po jedzeniu ,które wymagają regularnego odkurzania i wycierania.
Mycie przeszkleń :
Kompleksowy zakres prac sprzątania biura musi zawierać czyszczenie szklanych powierzchni zgodnie z harmonogramem. Pomaga w utrzymaniu nagromadzonego pyłu z dala od szklanych powierzchni. Blaty i szyby prysznicowe należy codziennie czyścić, natomiast przeszklenia można czyścić co tydzień.
Czyszczenie przełączników i uchwytów :
Regularne czyszczenie i wycieranie klamek, przełączników, pomoże zatrzymać kurz i brud. Dodatkowa dezynfekcja klamek specjalnym środkami, pozwoli zatrzymać rozwój bakterii i wirusów.
Wycieranie telefonów, monitora i drukarek :
Monitory komputerowe i telefony są głównymi elementami przyciągającymi kurz. Należy je regularnie wycierać, aby uniknąć bakterii i infekcji.
zyszczenie lodówki i innych urządzeń kuchennych :
W lodówkach biurowych przechowywana jest żywność, soki i zimne napoje, dlatego zaleca się przynajmniej raz w tygodniu dokonać przeglądu lodówki, usunąć przeterminowaną żywność i zabrudzenia. Ekspres do kawy musi być od kamieniany i regularnie czyszczony. Inne urządzenia, takie jak kuchenka mikrofalowa są często używane przez pracowników i również wymagają codziennego czyszczenia.
Mycie okien i pranie wykładzin :
Na wykładzinach w biurze z czasem pojawiają się ślady użytkowania, które nie wystarczy już tylko odkurzyć, dlatego okresowo należy je wyprać. Czyste biuro potrzebuje również czystych okien, które powinny być myte przynajmniej raz w roku. 
Strzałka
Strzałka
Strzałka
Strzałka
Strzałka
Strzałka
Bemowo – dzielnica Warszawy położona w lewobrzeżnej części miasta. Jest jedną z 18 jednostek pomocniczych m.st. Warszawy. 1 stycznia 2019 liczba mieszkańców Bemowa wynosiła 123 932 osoby
W Warszawie w dzielnicy Bemowo mamy dostępne usługi małego przedsiębiorstwa
 „Fresh&Shine„ posiada w swoim pakiecie:

W Warszawie w dzielnicy  Bemowo mamy dostępne usługi małego przedsiębiorstwa
 „Fresh&Shine„ posiada w swoim pakiecie:
Pranie dywanów Bemowo Warszawa ,
 Pranie tapicerki samochodowej Bemowo Warszawa ,
 Pranie tapicerki meblowej Bemowo Warszawa,
Pranie wykładzin Bemowo Warszawa,
Mycie i Impregnacja Kostki Brukowej Bemowo Warszawa,
Polerowanie Powierzchni Płaskich Bemowo Warszawa.
Kompleksowe usługi sprzątające Bemowo Warszawa.