F r e s h & S h i n e

(+48) 503-428-038

Fresh Shine Pranie ekstrakcjne
Do prania dywanów wykorzystujemy maszyny Karcher, które pod wpływem dużego ciśnienia wody wraz ze środkiem czyszczącym R17-760 powoduje usuwanie brudów i zanieczyszczeń.
W dalszej kolejności czyszczenie dywanów przebiega następująco: przepłukujemy dywan środkiem, który impregnuje materiał i zabezpiecza go przed ponownym zabrudzeniem.
Dzięki silnemu działaniu pomp i turbiny ssącej dywany są bardzo dokładnie prane, a wykorzystywane przez nas maszyny, powodują, że dywany są tylko w niewielkim stopniu wilgotne, natomiast czas ich wysychania wynosi od 2-6 godzin.
Nasz sposób na pranie dywanów nie powoduje przemakania dywanu, jak również zawilgocenia podłogi na której się znajduje. Jest on optymalnym rozwiązaniem na każdą porę roku oraz na każdy rodzaj dywanów.


Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej

Fresh & Shine

Pranie Ekstrakcyjne Warszawa Bielany

 

Pracujemy na terenie Warszawy oraz,

Przy większych zleceniach na terenie

całego województwa Mazowieckiego. 

E-mail:  

FreshendShine@gmail.com

Więcej informacji

Usługi

GALERIA

CENNIK

BLOG

Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie wykładzin i dywanów

Blog informacyjny

Ozonowanie pomieszczeń

Co to jest pranie ekstrakcyjne

DLA FIRM

Telefon:  

503-428-038

Profesjonalne czyszczenie dywanów – każdego gatunku i wszelkiego rodzaju. Dywan to nie tylko ozdoba i komfort bosych stóp – to ogromny filtr powietrza dla całego Twojego domu. Zadbaj o komfort, higienę i jakość oddychania za jednym razem.
Dlaczego warto regularnie prać dywan:

Duża część osób decyduje się na profesjonalne pranie dywanów korzystając z pomocy fachowców. Osoby te wykonują swoją pracę za pomocą specjalistycznych urządzeń mających szereg certyfikatów i potwierdzoną skuteczność w licznych badaniach. Dokładnie tak samo jest w przypadku naszej firmy. Pranie dywanów i pranie wykładzin to nasza profesja, którą wykonujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.