{"@type":"WebPage","name":"Usługi sprzątające Warszawa","description":"Blog Fresh&Shine Sprzątanie Biur Warszawa ","@context":"http://schema.org","url":"https://www.freshshine.pl/posprzatac-biuro"}

Fresh&Shine Blog

Fresh&Shine pranie ekstrakcyjne 

 

Strona główna

Popularne wpisy

Jak usunąć Plamy po cukierkach.

7 Domowych sposobów na przeróżne plamy

Kilka porad jak utrzymać czystość przed idealną imprezą w domu.

Planujesz pranie tapicerki samochodowej ? Koniecznie to zobacz !

Jak wyczyścić domową wykładzinę i utrzymać ją w czystości ?

Jak skutecznie usunąć plamy z żurawiny?

Naucz dziecka porządku i baw się sprzątaniem całą rodziną!

Galeria prac

WEJDŹ

Dlaczego Warto regularnie sprzątać  biuro :

Pracownicy spędzają większość dnia w biurze, dlatego konieczne jest, aby miejsce pracy było zawsze czyste. Biuro pełne bakterii może narazić pracowników na kontakt z zanieczyszczeniami, bakteriami i wirusami. Narażenie prowadzi do chorób, a choroby oznaczają więcej dni chorobowych i zmniejszoną wydajność. 
Jak brudne jest teraz twoje biuro?
Badania wykazały, że samo biurko do pracy jest domem dla milionów bakterii. Mówi się, że zawiera 400 razy więcej bakterii niż przeciętna deska sedesowa. Patogeny drobnoustrojowe, takie jak e.coli, salmonella, bakterie z grupy coli i norowirus, by wymienić tylko kilka, są obfite w sprzęt biurowy, taki jak klawiatura i mysz, co powoduje, że pracownicy są podatni na choroby, takie jak grypa, przeziębienie, biegunka i różowawy.
I nie zapominajmy o naszych dywanach . Te łaty z grubej tkaniny działają jak filtry, zatrzymując brud i brud. Z biegiem czasu dywan biurowy gromadzi tyle brudu, kurzu, drobnoustrojów, a nawet pleśni, że może stanowić zagrożenie dla zdrowia pracowników. Cząsteczki jedzenia z rozlanych napojów i jedzenia mogą również powodować zapach dywanu i rozmnażanie bakterii. Niestety, typowe czyszczenie dywanów biurowych nie wystarcza, aby wyeliminować lub przynajmniej zmniejszyć ryzyko dla zdrowia.
Oto dobra wiadomość: w tej chwili, jeśli chodzi o utrzymanie czystości w miejscu pracy, jest o wiele wyższa, czy raczej powinniśmy powiedzieć, że jest głębsza niż typowa. Nazywa się to głębokim sprzątaniem biur.
Usługa głębokiego sprzątania biur zapewnia, że ​​przestrzenie, które zwykle są pomijane podczas regularnego sprzątania, są czyszczone i odkażane. Oznacza to, że za rogami brakuje podczas typowych rund czyszczenia, które mogą gromadzić brud i brud w miarę upływu czasu. Można go zaplanować w zależności od preferencji - raz w roku, dwa razy w roku, co kwartał lub co miesiąc. Bardzo ważne jest regularne dokładne czyszczenie biura. Poniżej znajdują się niektóre z zalet głębokiego czyszczenia, które są warte odnotowania.
-Zdrowie pracowników . Wirusy rozprzestrzeniają się jak pożar w biurze. Wystarczy jeden członek zespołu, aby zachorować dla całego zespołu lub dwóch, aby zostać dotkniętym chorobą. Operacje ucierpią, gdy poniesionych zostanie wiele dni choroby. Aby uniknąć ograniczenia wydajności, należy przywiązywać wagę do zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników; a utrzymanie czystego środowiska jest sposobem na zapewnienie tego. 

-Regularne głębokie sprzątanie biura zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii w miejscu pracy. Oprócz tego, promowanie dobrej higieny i nawyków związanych z czyszczeniem w miejscu pracy będzie postępowało. Zawsze miej środki do dezynfekcji rąk w toaletach, przy wejściach i na recepcjach. Poradzić wszystkim pracownikom, aby nawykali do codziennej dezynfekcji biurka i wszystkiego na nim, oraz zniechęcali do jedzenia na biurkach.
-Zwiększona produktywność . Zdrowi pracownicy to produktywni pracownicy. Kiedy otwory wentylacyjne i kanały są regularnie czyszczone, a dywany i tapicerka są dobrze utrzymane, zmniejszasz możliwość alergenów i wirusów, aby zanieczyścić powietrze, którym oddychają pracownicy, czyniąc je mniej podatnymi na choroby. Co więcej, uporządkowane miejsce pracy sprzyja również wydajności.

-Efektywność kosztowa . Mówimy tutaj o długoterminowej perspektywie. Inwestowanie w usługi głębokiego czyszczenia oznacza, że ​​dywany i tapicerka są regularnie konserwowane, co minimalizuje ich zużycie. Na dłuższą metę regularne sprzątanie biura pozwoli na wymianę dywanów i tapicerki wcześniej niż należy. Chroń swoje inwestycje, upewniając się, że urządzenia, podłogi i urządzenia są czyszczone i konserwowane we właściwy sposób oraz przy użyciu odpowiednich materiałów i chemikaliów . Używanie szkodliwych chemikaliów i niewłaściwe stosowanie narzędzi czyszczących może prowadzić do szkód i zagrożeń dla zdrowia, dlatego profesjonalna usługa czyszczenia jest najlepszym wyborem. 
-Zarządzanie bez stresu . Wynajęcie profesjonalnych usług sprzątania może usunąć stres związany z wewnętrznymi napędami czyszczącymi. Dawno minęły czasy, kiedy trzeba pomyśleć o kosztach sprzątania, harmonogramach i personelu sprzątającym, ponieważ zajmą się tym firma sprzątająca. W przypadku, gdy personel sprzątający nie zgłosi się do pracy, wystarczy zadzwonić do usługodawcy, aby wysłać zamiennik na dany dzień.
Dobre wrażenie . Twoje biuro jest obliczem Twojego biznesu. Nieuporządkowane, śmierdzące i ponuro wyglądające biuro zdecydowanie nie robi wielkiego wrażenia na klientach, partnerach, klientach i potencjalnych pracownikach. Złe wrażenie będzie kosztować nowe możliwości, zyski i zasoby. Ponadto czyste i świeżo wyglądające biuro zachęca pracowników do dumy ze swojej organizacji i pracy, którą wykonują, i zapewnia pozytywne wibracje klientom i odwiedzającym.