F r e s h & S h i n e

Fresh Shine Pranie ekstrakcjne

(+48) 503-428-038

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej

Fresh & Shine

Pranie Ekstrakcyjne Warszawa Bielany

 

Pracujemy na terenie Warszawy oraz,

Przy większych zleceniach na terenie

całego województwa Mazowieckiego. 

E-mail:  

FreshendShine@gmail.com

Więcej informacji

Usługi

GALERIA

CENNIK

BLOG

Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie wykładzin i dywanów

Blog informacyjny

Ozonowanie pomieszczeń

Co to jest pranie ekstrakcyjne

DLA FIRM

Telefon:  

503-428-038

Proces polimeryzacji wykładzin elastycznych składają się rożne usługi :


dokładne przygotowanie podłoża ,
 doczyszczenie i neutralizacja wykładziny ,
profesjonalne nałożenie powłok polimerowych ,
bieżąca konserwacja zaimpregnowanej podłogi 
bieżące mycie odpowiednimi płynami i okresowe polerowanie maszyną polerską .

Posadzki są istotnym elementem każdego budynku. W zależności od rodzaju i przeznaczenia obiektu, posadzki narażone są na oddziaływanie wielu czynników (solidny ruch pieszych , nawarstwianie się środków chemicznych i plam, ślady po wózkach widłowych bądź transportowych , coraz brudniejsze fugi i zbierające się osady wapienne w mikroporach posadzki. Pozwalają uzyskać lśniącą i jednorodną powierzchnię, ale również zabezpieczyć parkiet za pomocą naturalnymi i mechanicznymi zniszczeniami związanymi z codziennym użytkowaniem.
W tej sytuacji nawet częste zmywanie podłóg przy użyciu odpowiednich środków nie przywróci wykładzinie dawnej świetności.
Utrzymanie podłogi betonowej to zarówno jej renowacja. 
Niezależnie od wyjątkowej wytrzymałości i trwałości surowca, posadzka betonowa, jak każda inna nawierzchnia, może ulec zniszczeniu. Renowacja posadzek przemysłowych czasem jest nieunikniona. Wszystko zależy od stopnia zniszczenia posadzki oraz wielu innych czynników. W najgorszym przypadku renowacja posadzek przemysłowych nie jest możliwa i konieczna jest jej wymiana.