Czytaj dalej

Wiosna tuż za rogiem, co oznacza jedną ważną rzecz: nadszedł czas na wiosenne sprzątanie. Po miesiącach zamkniętych okien, starając się zachować ciepło, czas na kompleksowe sprzątanie!

Roztocza a w zasadzie (pajęczaki) bo tak prawidłowo nazywają się te pasożyty o których słyszała pewnie większość z nas. Te mikroskopijne.... 

Kompleksowe pranie tapicerki samochodowej to zabieg dobry raz do roku.

Niektórzy decydują się na taką usługę przed....

Fresh&Shine Blog

Ciekawostki, Porady, Nowości

Zrobiłeś plamę na tapicerce meblowej albo dywanie ? Dzisiaj mam dla was kilka domowych metod na usunięcie przeróżnych rodzai plam. 

Koniecznie zobacz !

Powiedzmy to wprost…

Większość z nas ma swojego ulubionego cukierka !. Smakołyk z dzieciństwa jeden lub dwa, owocowy czy czekoladowy to niema znaczenia, z pewnością się coś znajdzie.

Kiedy mamy je na..

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Niestety mając dom pełen gości, stół jedzenia i napoi jest niemal gwarantowane, że po udanej imprezie zostanie duży bałagan, pełno plam a zlew czy zmywarka będzie pełna naczyń.

Czytaj dalej

F r e s h & S h i n e

(+48) 503-428-038

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej

 

Fresh&Shine

Pranie Ekstrakcyjne Warszawa Bielany

 

Projekt  - WebWave CMS

Godziny pracy i przyjmowania zgłoszeń

 

Pon/Pia:  8:00 - 21:00

Sobota:  10:00 - 16:00

 

Telefon:  

503-428-038

 

Email:  

Freshendshine@gmail.com

 

                                                                                                  

Więcej o praniu

Usługi

Pranie tapicerki mebowej

Pranie tapicerki samochodowej

Co to jest pranie ekstrakcyjne

GALERIA

CENNIK

BLOG

DLA FIRM

1

Fresh&Shine

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Dla wielu rodzin, zwłaszcza tych z małymi dziećmi, utrzymanie domu w czystości może być ciągła walka. Drobiazgi gromadzą się wszędzie, a rodzice mogą zacząć czuć się osaczeni.

Żurawina podana z mięsem to idealny dodatek do obiadu a szklanka schłodzonego soku wyciśniętego z niej potrafi zgasić każde pragnienie. Co się stanie gdy...

Fresh&Shine
Fresh&Shine
Fresh&Shine
Fresh&Shine
Fresh&Shine
Fresh&Shine
Frsh&Shine
Pracownicy spędzają większość dnia w biurze, dlatego konieczne jest, aby miejsce pracy było zawsze czyste. Biuro pełne bakterii może narazić pracowników na kontakt z zanieczyszczeniami, bakteriami i wirusami. Narażenie prowadzi do chorób, a choroby oznaczają więcej dni chorobowych i zmniejszoną wydajność. 

Czytaj dalej